Yönetimden Mesaj

Derneğimizin Olağanüstü Genel Kurulunu 11 Nisan 2014 günü yaptık, camiamıza hayırlı olsun.

Benim de bir parçası olmaktan gurur duyduğum bir önceki Yönetim Kurulumuz, geçtiğimiz iki yılda çok başarılı işlere imza attı. Bu web sitesinin içinde detaylarını gördüğünüz projelerin bir kısmını başlattı, bir kısmını ise başlattı ve tamamladı.

Mevcut yönetimde görev alan arkadaşlarımızın önemli bir kısmı yeni seçilen Yönetim ve Denetim Kurullarımızda da görevlerine devam ederken, üçte bir oranında tamamen yeni seçilen arkadaşlarımız aramıza katılmıştır. Bu şekilde çalışmaların devamlılığı sağlanarak, tecrübeleri yeni yönetime aktararak , yeni katılan arkadaşlarımızla daha da güçlendiğimize inanıyorum. Kurullarımıza seçilen mezunlarımızı tebrik ediyorum.

Yeni Yönetim Kurulu olarak, mevcut projelerin devamlılığını sağlarken, önümüzdeki iki yılda en büyük hedefimiz, Dernek aktif üye sayımızı arttırmak olacaktır. Yoğunluğumuzu ve kaynaklarımızı mezunlarımızı daha sık bir araya getirecek, sinerjimizi arttıracak projelere yönelteceğiz. Bu çerçevede herkesin fikirlerine açık olduğumuzu özellikle belirtmek isterim.

Yalova Lisesi’nden mezun olup, yaşayan yaklaşık 40.000 büyüğümüzün, kardeşimizin olduğunu hesaplıyoruz. Bu kadar büyük bir camia olarak topluma karşı bazı sorumluluklarımızın olduğunu biliyoruz. Bu çerçevede üniversitemizde ve ülkemizde çağdaş, laik, evrensel değerlere saygı duyan, sorgulayan ve üreten bir toplum için maddi, manevi her türlü çabamızın devam edeceğini belirtmek isterim.

Siz mezunlarımızdan en önemli beklentimiz, Dernek çalışmalarına, faaliyetlerine katılım ve katkıda bulunmanızdır.

Sadece faaliyetlerimize katılarak, bizlerle birlikte olmanız bile camiamıza çok önemli bir katkı sağlayacaktır, varlığınız bizleri onurlandıracak, büyütecektir.

Tüm mezunlarımıza saygı ve sevgilerimi sunuyoruz.

Yalova Lisesi Mezunları Derneği Başkanı

United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.