Geleneksel Pilav Günümüz

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Yalova Lisesi ve Yalova Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği Pilav Günü'nde bu yılda eski ve yeni mezunlar bir araya geldiler.

31 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilen organizasyonun açılış konuşmasını Yalova Lisesi ve Yalova Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği Başkanı Aydın Altıparmak yaparken, pilav gününe katılan tüm eski ve yeni mezunlara teşekkür etti. Konuşmanın ardından Yalova Turizm Folklor Araştırma Geliştirme Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (Yalova TUFAG) ziyaretçilerden büyük beğeni toplayan halk oyunları gösterilerini sundular.

Gösterilerin ardından pilav gününe katkılarından ötürü Yalova Belediyesi'ne, Yalova Sütlüsü'ne, Liman Pastanesi'ne, Deringöl AVM'ye, Esin Su'ya, Özbaşkanlar Et Izgara'ya, Kumsal Gıda'ya teşekkür plaketi sunuldu.

AKP Milletvekili adayları Fikri Demirel ve Mehmet Demirhan, CHP Milletvekili adayları Muharrem İnce ve Murat Ocak, MHP Milletvekili adayı Ünlem Üstel ve siyasi parti temsilcileri de Yalova Lisesi ve Yalova Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği Pilav Günü'ne katıldılar.

United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.