Derneğimizden Belediye'ye Ziyaret

Yalova Lisesi ve Yalova Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği belediye başkan yardımcıları Rıdvan ACAR ve Halit GÜLEÇ’e nezaket ziyaretinde bulundu. Yönetim Kurulu Başkanı Aydın ALTIPARMAK Belediye başkan Yardımcıları Rıdvan ACAR ve Halit GÜLEÇ’e , derneğin şu anki pozisyonu ve yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Başkan Yardımcısı Rıdvan ACAR, " Yalova Lisesi ve Yalova Anadolu Lisesi Mezunlar Derneğİ olarak çalışmalarınızı yakından takip ediyorum. Son düzenlenen Geleneksel Pilav günü güzel geçmişti. Mezunlarımızı bir arada tutmak adına bu tür aktivitelerin devam etmesi önemli. Bu aktiviteleri kahvaltı düzenleyerek devam ettirebilirsiniz. Bir diğer önemli konu ise mezun olan öğrencilerimize verdiğimiz bursların artması gerekiyor. Her ne kadar yeni görevim Yalova Belediyesi çatısı altında olsada ben sizin daima müdürünüz ve öğretmeniniz olarak kalacağım. İmkanların el verdiği sürece her türlü çalışmada yanınızda olacağım." şeklinde konuştu.

Başkan Yardımcısı Halit Güleç ise " Yalova Lisesi gibi köklü bir okulun, mezunlar derneği de bir o kadar köklü olmak durumundadır. Gönül ister ki Yalova Lisesi ve Yalova Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği'de TUFAG gibi köklü bir kurum haline gelsin ve Yalova'da güzel işler yapmaya devam etsin. Yalova Belediyesi olarak biz,her kurum ve derneğe aynı mesafedeyiz. İmkan verdikçe yardımcı olmak bizim görevimiz. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

 

United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.